27 Mayıs 2009 Çarşamba

Aradan Gecti 9 YilIddaacilar Galatasaray - Sivasspor macina, Galatasaray oynayin. Efsanenin orada olusu, bu macI Galatasaray'in kazanmasina yeter. 9 yil sonra Tugay ve Galatasaray iliskisi, Ali Sami Yen'de tekrar depresiyor. Hosgeldin Tugay. Umarim bir dahaki gelisin daha kalici olur. Cumartesi gunu senin icin tribunler dolu olacaktir. Tugay'i kupayla karsilamayi isterdik...

Galatasaray.org'dan yapilan aciklama :
"Galatasaray forması altında 11 yıl boyunca unutulmaz başarılara imza attıktan sonra futbol yaşantısını İskoçya ve İngiltere’de sürdüren, sahada gösterdiği performansın yanı sıra centilmenliği ile de Türk futbolcusunu Avrupa’da en iyi şekilde temsil eden eski kaptanımız Tugay Kerimoğlu, nokta koyduğu aktif futbol yaşantısının ardından Galatasaray taraftarı ile vedalaşmak üzere Ali Sami Yen Stadı’na olacak.

Eski futbolcumuz Tugay Kerimoğlu’na Galatasaray’a ve Türk futboluna yaptığı hizmetlerden dolayı bu hafta oynanacak olan Galatasaray – Sivasspor karşılaşması öncesinde Başkan Adnan Polat tarafından bir plaket verilecektir"

Hiç yorum yok: