22 Mayıs 2009 Cuma

Hamit vs. DomuzTurklerin basina dunyanin her yerinde enteresan olaylar gelir nedense. Son yasanan komik ama vahim durum Munih'ten. Sakatligi nedeniyle bir suredir forma giyemeyen Hamit, Bayern'in fizyoterapisti Fredi Binder ile ormana, dayaniklilik calismasi yapmaya gider. Sevgili Hamit'imiz kosarken bir de ne gorsun. Bir yaban domuzu... Sakatliklar sonrasinda yaptigi antremanlar yaramis ki yaban domuzundan basarili bir sekilde kacabilmis. Jupp Heynckes'te cekmis Hamit'i aferin olum domuzdan bile kacabiliyorsun artik, sakatligin gecmis, son macta oynatacagim seni demis. Hamit domuzla kapistigina sevinsin mi uzulsun mu simdi. Saka bir yana, Hamit Altintop'a gecmis olsun dileklerimi iletiyorum. Kolay bir sey olmamali yaban domuzundan kacmak.

1 yorum:

Cagatay (Chet) dedi ki...

Merhaba,

Eline sağlık, kaliteli bir futbol blogu yaratmışsın. Biz de kısa bir süre önce sadece taraftarların yazıp çizdiği ve sadece futbola adanmış bir sosyal ağ sitesi açtık: www.ofansif.com

3 sloganımız var: İlla ki Futbol, Tribün Demokrasisi ve Taraftar Basını. Spor basınının bugün hiçbir taraftarı tatmin etmediği hepimizin malumu, o yüzden taraftarın kendisine futbol tutkusunu ifade edebileceği araçlar sunmak burayı alternatif ve samimi bir futbol medyası haline getirmeyi hayal ediyoruz.

Aynı kulvardayız ama birbirimize rakip değiliz, tam tersine eli kalem tutan taraftarları Ofansif'te görmeyi çok isteriz. Her tür işbirliğinden ve dışa açık bir yapıdan tarafız. Ofansif'teki her post'una kendi blog linkini eklemen, profilinde de blog linkini koyman mümkün. Blog trafiklerine de olumlu yansısın diye bu tür linklere "no follow" tanımlamadık zaten.

Uzun sözün kısası Ofansif'i denemeni ve fikirlerinle, yazılarınla ve aklına gelebilecek her tür öneriyle bizimle temas etmeni umuyoruz.

Kolay gelsin,

cagatay@ofansif.com
www.ofansif.com